UCZYMY BUDOWAĆ WIARĘ W SIEBIE

Robotyka - Spike Engineers

Idealna propozycja dla chłopców i dziewczynek, którzy są gotowi na większe wyzwania konstrukcyjne. Tu dzieci szybko nabierają poczucia mocy sprawczej, gdy widzą jak kolejne linijki pisanego przez nich kodu, ożywiają robota i wprawiają go w ruch.

Dzieci uczą się myślenia komputacyjnego, rozwiązywania problemów, pracy w zespole oraz kreatywnego podejścia do projektowania.
  8-9 lat         30 lekcji x 75 minut         150 zł/miesięcznie   
   
Po ukończonym kursie proponujemy:
Minecraft - Podstawy programowaniaLego Creators
parallax background
Co zapewniamy w ramach kursu?
Najnowsze metody nauczania robotyki mechaniki oraz programowania.

30 kreatywnych LEGO® lekcji z nauką języka Angielskiego

Na warsztatach nie dajemy dzieciom gotowych odpowiedzi, lecz narzędzia do ich odnalezienia.Następnie dzięki programowaniu tekstowemu w języku Scratch, wprawiają swoje maszyny w ruch. Tu dzieci szybko nabierają wiary w siebie i swoje możliwości, gdy widzą, jak z każdą linijką pisanego przez nich kodu, robot staje się mądrzejszy i potrafi więcej.

Małe grupy - do 8 osób

Każdy ma szanse o coś zapytać, pokazać efekty pracy, być zauważonym i docenionym.

Nauczyciel z pasją i doświadczeniem

W trakcie każdych zajęć realizujemy nasz autorski program dostosowany do wieku oraz umiejętności. Zawsze stawiamy na kreatywność dzieci i zachęcamy je do realizowania ich własnych pomysłów.
icons8-lego-head-50

Czas na LEGO® budowanie jak w TV!

Uczestnicy zajęć będą mogli poczuć się jak uczestnicy telewizyjnego programu LEGO® Masters. Zmierzą się z kreatywnymi wyzwaniami! (co 8 spotkanie)

Rozbudowane przez nas zestawy LEGO®

Takie zestawy tylko u nas! Zapewniamy najnowsze zestawy edukacyjne LEGO®, które dodatkowo rozbudowaliśmy w elementy, naszym zdaniem tak bardzo istotne w procesie nauczania.

Certyfikat inżyniera

Nagroda za trud włożony w pracę na zajęciach,

Mnóstwo radości i zabawy

Zajęcia z robotyki to przede wszystkim nauka programowania poprzez zabawę i rozwijanie kreatywności przy budowaniu. ​
Informacje o kursie

Dla kogo jest ten kurs

Robotyka Spike Engineers, to zajęcia dla dzieci w wieku 8-9 lat oraz osób które ukończyły poziom 1. Na uczniów czekają ambitne wyzwania programistyczne i konstruktorskie. Dzieci muszą samodzielnie wykonać daną pracę – zbudować model, zaprogramować, przeprowadzić testy oraz wyciągnąć wnioski.

Dzięki uczestnictwu w tym zajęciom dzieci szybko nabierają wiary w siebie i swoje możliwości, gdy widzą, jak z każdą chwilą ,robot staje się mądrzejszy i potrafi więcej. 

Pamiętaj! Raz obudzona ciekawość do nauki zostanie z Twoim dzieckiem na całe życie. 

Według badań 65% naszych dzieci będzie pracowało w zawodach, które jeszcze nie istnieją. 

UCZYMY CZEGOŚ WIĘCEJ NIŻ ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA
Czego nauczy się Twoje dziecko?

Wprowadzenie do kodowania blokowego | proste algorytmy | współrzędne | warunki IF oraz ELSE IF, pętle REPEAT, WHILE, | funkcje | wprowadzenie do zmiennych | zmienne losowe | operacje matematyczne | tworzenie prostych gier z wykorzystaniem LEGO i wiele więcej...

Co jeżeli nie możemy być na zajęciach?

W miarę możliwości staramy się zapewnić grupy, w których mogą Państwo odrobić zajęcia. Im wcześniej będziemy wiedzieć, że nie mogą być Państwo na zajęciach (np. w związku z wyjazdem czy chorobą), tym więcej możliwości odrobienia danego spotkania będziemy mogli zaproponować.

Jak wygląda rezygnacja z zajęć?

Jeżeli podczas zajęć stwierdzicie Państwo, że jednak kurs nie odpowiada dziecku lub z innych przyczyn nie możecie w nim uczestniczyć, można z niego zrezygnować i rozwiązać umowę. Zgodnie z naszym regulaminem, należy to zrobić pisemnie. Umowa ma miesięczny okres wypowiedzenia. Do tego czasu dziecko może chodzić na zajęcia, a Państwo są zobowiązani do zapłaty za zajęcia przypadające w tym terminie.

Zobacz, jak wyglądają nasze zajęcia