UCZYMY BUDOWAĆ WIARĘ W SIEBIE

Minecraft® - podstawy programowania

Zapoznanie z podstawowymi pojęciami i konstrukcjami logicznymi z zakresu programowania: warunek, pętla, zmienna. Tworzenie algorytmów w języku blokowym LUA – odpowiednim dla początkujących.
  8-10 lat         28 lekcji x 75 minut         160 zł/miesięcznie   
   
Po ukończonym kursie proponujemy:
Lego Creators (10-13)
parallax background
Co zapewniamy w ramach kursu?
Najnowsze metody nauczania

28 innowacyjnych zajęć z MINECRAFT®

Uczestnicy wykonują misje na specjalnie przygotowanych przez nas mapach edukacyjnych w grze – aby je zaliczyć niezbędne jest opanowanie podstaw składni języka LUA.

Autorskie mapy edukacyjne
w grze Minecraft

Program przygotowany przez Microsoft Innovative Educator,

Nauczyciel z pasją i doświadczeniem

Certyfikowani trenerzy posiadający kompetencje pedagogiczno-techniczne
icons8-minecraft-pickaxe-64

Zmodyfikowana przez nas gra Minecraft

Warsztaty z Minecraft to nauka w środowisku jednej z najbardziej popularnych gier wśród młodego pokolenia. Zmodyfikowaliśmy ją o odpowiednie modyfikacje, aby wyciągnąć z niej jak największe możliwości.

Certyfikat inżyniera

Nagroda za trud włożony w pracę na zajęciach,

Małe grupy - do 8 osób

Każdy ma szanse o coś zapytać, pokazać efekty pracy, być zauważonym i docenionym.
Informacje o kursie

Dla kogo jest ten kurs

Zajęcia z podstaw programowania przeznaczone dla dzieci, które dobrze umieją czytać i pisać (8-10 lat). Nie wymagamy znajomości programowania – zajęcia wprowadzają najważniejsze pojęcia od podstaw. Dobrze, jeśli uczestnik zna podstawy gry Minecraft, chociaż nie jest to konieczne.

Ten kurs obejmuje 56 godzin lekcyjnych nauki. Dbamy o wysoką wartość merytoryczną zajęć – jeśli interesuje Cię co będziemy robić na zajęciach, obejrzyj przykładowy materiał z kursu oraz nasz Sylabus

Co jeżeli nie możemy być na zajęciach?

W miarę możliwości staramy się zapewnić grupy, w których mogą Państwo odrobić zajęcia. Im wcześniej będziemy wiedzieć, że nie mogą być Państwo na zajęciach (np. w związku z wyjazdem czy chorobą), tym więcej możliwości odrobienia danego spotkania będziemy mogli zaproponować.

Jak wygląda rezygnacja z zajęć?

Jeżeli podczas zajęć stwierdzicie Państwo, że jednak kurs nie odpowiada dziecku lub z innych przyczyn nie możecie w nim uczestniczyć, można z niego zrezygnować i rozwiązać umowę. Zgodnie z naszym regulaminem, należy to zrobić pisemnie. Umowa ma miesięczny okres wypowiedzenia. Do tego czasu dziecko może chodzić na zajęcia, a Państwo są zobowiązani do zapłaty za zajęcia przypadające w tym terminie.

Zobacz, jak wyglądają nasze zajęcia