Dowiedz się więcej o nas

O NAS

Planeta koderów powstała z pasji do nauczania oraz chęci dzielenia się wiedzą z całym młodym pokoleniem. Najważniejsze dla nas są dzieci i ich rozwój, który wspieramy poprzez naukę programowania i robotyki, ciekawe treści, zdobywanie nowych umiejętności, dobrą zabawę i stymulowanie do samodzielnego myślenia. 

Naszym głównym celem jest zaszczepienie w dzieciach i młodzieży pewności siebie, zachęcając ich do praktycznego doświadczania nauki, kreatywności i czerpania przyjemności z odkrywania nowych umiejętności i kompetencji tak potrzebnych w dzisiejszym świecie. Staramy się aby uczestnicy zajęć czuli pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Tworzymy wyjątkową przestrzeń, w której dzieci i młodzież czują się dobrze, nawiązują nowe przyjaźnie, oswajają się z robotami, informatyką, logiką i naukami ścisłymi.

Wierzymy, że to właśnie ci młodzi ludzie będą budować naszą przyszłość. Pozwólmy dzieciom na rozpoczęcie fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.


Doświadczenie:
6+

Lat doświadczenia

500+

Uczestników zajęć


1000+

Zrezlizowanych godzin zajęć

PASJA

Najważniejsze są dzieci!


O prowadzącym

inż. Łukasz Kaska

Mentor, trener, informatyk, pedagog.
Certyfikowany Microsoft lnnovative Education Trainer

Twórca materiałów szkoleniowych z zakresu programowania dla dzieci realizowanych przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rodzaju na terenie całego kraju. Trener zajęć dla dzieci i młodzieży z doświadczeniem ponad 1000 godzin zajęć. 

O prowadzącym

mgr Damian Zalewski

Mentor, trener, organizator

Współtwórca materiałów szkoleniowych z zakresu programowania dla dzieci realizowanych przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju na terenie całego kraju. Instruktor klubów programowania i robotyki w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej im. A. Einsteina. Prywatnie ojciec czwórki dzieci.