UCZYMY BUDOWAĆ WIARĘ W SIEBIE

Robotyka - Prime Creators

Zajęcia Prime Creators, to zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 10-13 lat. Zajęcia te to nauka konstruowania robotów połączona z programowaniem tekstowym. Budowa według własnego pomysłu, rozwój wyobraźni przestrzennej oraz zdolności manualnych. Tu wkraczamy już w poważny świąt programowania, algorytmiki i mechaniki.
  10-13 lat         30 lekcji x 90 minut         160 zł/miesięcznie   
   
Po ukończonym kursie proponujemy:
Minecraft - Adventures in English
parallax background
Co zapewniamy w ramach kursu?
Najnowsze metody nauczania robotyki mechaniki oraz programowania.

30 kreatywnych LEGO® lekcji z nauką języka Angielskiego

Na warsztatach nie dajemy dzieciom gotowych odpowiedzi, lecz narzędzia do ich odnalezienia.Następnie dzięki programowaniu tekstowemu w języku Python, wprawiają swoje maszyny w ruch. Tu dzieci szybko nabierają wiary w siebie i swoje możliwości, gdy widzą, jak z każdą linijką pisanego przez nich kodu, robot staje się mądrzejszy i potrafi więcej.

Projektowanie i tworzenie grafiki 3D

Będziemy uczyć się i projektować modele 3D i tworzyć własne instrukcje do modeli LEGO.

Małe grupy - do 8 osób

Każdy ma szanse o coś zapytać, pokazać efekty pracy, być zauważonym i docenionym.

Nauczyciel z pasją i doświadczeniem

W trakcie każdych zajęć realizujemy nasz autorski program dostosowany do wieku oraz umiejętności. Zawsze stawiamy na kreatywność dzieci i zachęcamy je do realizowania ich własnych pomysłów.
icons8-lego-head-50

Czas na LEGO® budowanie jak w TV!

Uczestnicy zajęć będą mogli poczuć się jak uczestnicy telewizyjnego programu LEGO® Masters. Zmierzą się z kreatywnymi wyzwaniami! (co 8 spotkanie)

Rozbudowane przez nas zestawy LEGO®

Takie zestawy tylko u nas! Zapewniamy najnowsze zestawy edukacyjne LEGO®, które dodatkowo rozbudowaliśmy w elementy, naszym zdaniem tak bardzo istotne w procesie nauczania.

Certyfikat inżyniera

Nagroda za trud włożony w pracę na zajęciach,

Mnóstwo radości i zabawy

Zajęcia z robotyki to przede wszystkim nauka programowania poprzez zabawę i rozwijanie kreatywności przy budowaniu. ​
Informacje o kursie

Dla kogo jest ten kurs

Zajęcia te to nauka konstruowania robotów połączona z programowaniem tekstowym. Tu działamy jak prawdziwi inżynierowie: analizujemy problem, budujemy i programujemy model, eksperymentujemy, wyciągamy wnioski i udoskonalamy, aż do osiągnięcia celu. Będziemy projektować 3D i tworzyć własne modele LEGO oraz instrukcje do nich. Poważny krok w świąt programowania, algorytmiki i mechaniki.

Pamiętaj! Raz obudzona ciekawość do nauki zostanie z Twoim dzieckiem na całe życie. 

Według badań 65% naszych dzieci będzie pracowało w zawodach, które jeszcze nie istnieją. 

UCZYMY CZEGOŚ WIĘCEJ NIŻ ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA
Czego nauczy się Twoje dziecko?

Wprowadzenie do programowania tekstowego | składnia języka PYTHON | pętle | warunki | zmienne | funkcje | tablice | listy | algorytmy i sortowanie | operacje matematyczne | tworzenie własnych gier | projektowanie graficzne | modelowanie 3D i wiele więcej...

Co jeżeli nie możemy być na zajęciach?

W miarę możliwości staramy się zapewnić grupy, w których mogą Państwo odrobić zajęcia. Im wcześniej będziemy wiedzieć, że nie mogą być Państwo na zajęciach (np. w związku z wyjazdem czy chorobą), tym więcej możliwości odrobienia danego spotkania będziemy mogli zaproponować.

Jak wygląda rezygnacja z zajęć?

Jeżeli podczas zajęć stwierdzicie Państwo, że jednak kurs nie odpowiada dziecku lub z innych przyczyn nie możecie w nim uczestniczyć, można z niego zrezygnować i rozwiązać umowę. Zgodnie z naszym regulaminem, należy to zrobić pisemnie. Umowa ma miesięczny okres wypowiedzenia. Do tego czasu dziecko może chodzić na zajęcia, a Państwo są zobowiązani do zapłaty za zajęcia przypadające w tym terminie.

Zobacz, jak wyglądają nasze zajęcia