POCZĄTEK PRZYGODY

Robotyka - Spike Essentials

Niezwykle inspirujący i rozwijający kurs dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z robotyką i programowaniem. Dopasowany do wieku poziom trudności, gwarantuje bezpieczne wejście w świat konstruowania i programowania, by pokazać dzieciom, że nauka może być świetną zabawą. Jest to doskonała propozycja dla rodziców chłopców i dziewczynek, którzy pragną, aby ich dzieci pożytecznie spędzały czas po lekcjach, ucząc się wartościowych rzeczy, doskonale się przy tym bawiąc.
  6-7 lat         30 lekcji x 60 minut         140 zł/miesięcznie   
   
Po ukończonym kursie proponujemy:
Kolejny poziom (Grupa 8-9 lat)Minecraft - Wstęp do programowania
parallax background
Co zapewniamy w ramach kursu?
Najnowsze metody nauczania robotyki mechaniki oraz programowania.

30 kreatywnych LEGO® lekcji z nauką języka Angielskiego

Podczas zajęć z robotyki nasi uczestnicy konstruują roboty z najnowszych zestawów LEGO EDUCATION, wykorzystując przy tym różne czujniki czy przekładnie. Następnie dzięki programowaniu wizualnemu wprawiają swoje maszyny w ruch.

Rozbudowane przez nas zestawy LEGO®

Takie zestawy tylko u nas! Zapewniamy najnowsze zestawy edukacyjne LEGO®, które dodatkowo rozbudowaliśmy w elementy, naszym zdaniem tak bardzo istotne w procesie nauczania.

Nauczyciel z pasją i doświadczeniem

W trakcie każdych zajęć realizujemy nasz autorski program dostosowany do wieku oraz umiejętności. Zawsze stawiamy na kreatywność dzieci i zachęcamy je do realizowania ich własnych pomysłów.
icons8-lego-head-50

LEGO® MASTERS

Co 8 spotkanie, odbywa się na zasadach ulubionego programu LEGO MASTERS. To pole do popisu dla wyobraźni i kreatywności!
icons8-minecraft-pickaxe-64

Zajęcia - Minecraft -

Co 6 spotkanie, odbywa się w świecie Minecrafta! Przez wykonywanie zadań matematycznych i logicznych motywujemy dzieci do rozwijania bezcennych umiejętności w ich życiu.

Małe grupy - do 10 osób

Każdy ma szanse o coś zapytać, pokazać efekty pracy, być zauważonym i docenionym.

Certyfikat inżyniera

Nagroda za trud włożony w pracę na zajęciach,
 Informacje o kursie

Dla kogo jest ten kurs

Robotyka Spike Essentials, to najlepszy wybór na początek przygody z robotyką i programowaniem dla uczniów w wieku 6-7 lat. To właśnie tutaj dzieci zaczynają poznawać świat robotyki, logiki, algorytmów i mechaniki, a wszystko to jest dopasowane do możliwości i upodobań najmłodszych konstruktorów.

Każdy z lekcji stawia przed uczniami problemy życia codziennego, które muszą samodzielnie rozwiązywać.
Mają możliwość swobodnej eksploracji, popełniania błędów, zadawania pytań, dzięki temu nauka przychodzi im łatwiej, a jej efekty są trwałe, bo bazują na osobistych doświadczeniach.

Pamiętaj! Raz obudzona ciekawość do nauki zostanie z Twoim dzieckiem na całe życie. 

Według badań 65% naszych dzieci będzie pracowało w zawodach, które jeszcze nie istnieją. 

UCZYMY CZEGOŚ WIĘCEJ NIŻ ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA
Czego nauczy się Twoje dziecko?

Wprowadzenie do programowania | programowanie równoległe | działania na liczbach | zadania logiczne | analiza informacji | określanie cech wspólnych obiektów | szukanie wzorów i uzupełnianie schematów | rozwiązywanie problemów nieliniowych i wiele więcej...

Co jeżeli nie możemy być na zajęciach?

W miarę możliwości staramy się zapewnić grupy, w których mogą Państwo odrobić zajęcia. Im wcześniej będziemy wiedzieć, że nie mogą być Państwo na zajęciach (np. w związku z wyjazdem czy chorobą), tym więcej możliwości odrobienia danego spotkania będziemy mogli zaproponować.

Jak wygląda rezygnacja z zajęć?

Jeżeli podczas zajęć stwierdzicie Państwo, że jednak kurs nie odpowiada dziecku lub z innych przyczyn nie możecie w nim uczestniczyć, można z niego zrezygnować i rozwiązać umowę. Zgodnie z naszym regulaminem, należy to zrobić pisemnie. Umowa ma miesięczny okres wypowiedzenia. Do tego czasu dziecko może chodzić na zajęcia, a Państwo są zobowiązani do zapłaty za zajęcia przypadające w tym terminie.

Zobacz, jak wyglądają nasze zajęcia