POZIOM 2

Robotyka - Prime Experts

TŁUSZCZ
Czas trwania zajęć:

26 spotkań x 105 minut

8 rat x 175 zł | 4 raty x 350 zł | 2 raty x 700zł
Koszt kursu:

1400 zł / cały kurs

Grupa wiekowa:

12-15 lat

Informacje o kursie

Dla kogo jest ten kurs

Robotyka Prime Experts, to szansa dla dzieci 12-15 lat, by wznieść się na wysoki technologiczny poziom i stać się guru w dziedzinie mechaniki, informatyki i automatyki. To okazja by znaleźć swoją życiową pasję i pokochać nauki ścisłe.

Zajęcia te to praca na najbardziej zaawansowanych narzędziach STEAM dzięki zestawom LEGO® EDUCATION. Łączą w sobie naukę, technologii, inżynierię, matematykę i pełną emocji zabawę. Tu dzieci poznają zaawansowany język programowania Python oraz elektronikę i uczą się z niej korzystać. Możliwości są ogromne, a przy okazji można zobaczyć praktyczne zastosowanie nauk ścisłych w życiu.

Ta specjalistyczna widza, to nie tylko przepustka na dobre techniczne studia ale także do dobrze płatnej pracy.

Nie zwlekaj!
Oderwij dziecko od komputera i zapisz do nas zajęcia
Jesteś zainteresowany udziałem w zajęciach pokazowych?
Zapisz się poprzez formularz a jak tylko będziemy znali dokładny termin zajęć pokazowych to odrazu Cię poinformujemy!


  Wypełniając formularz gwarantujemy Ci bezpieczeństwo podawanych danych dzięki szyfrowaniu SSL.

  Czego nauczy się Twoje dziecko?

  Często zadawane pytania


  Jak wygląda harmonogram płatności? Czy można płacić w ratach?

  Domyślną formą płatności jest u nas płatność ratalna za kurs – niezależnie od ilości spotkań w danym miesiącu.

  8 rat x 175 zł lub 4 raty x 350 zł lub 2 raty x 700 zł

  Jeżeli sobie Państwo życzą, to nie ma problemu, żeby rozliczać się miesięcznie na podstawie ilości spotkań 

  W jaki sposób podpisujemy umowę?

  Robimy to elektronicznie w momencie zapisu i wpłaty pierwszej raty. Umowa to tak naprawdę nasz regulamin, z którym mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie. Umowę zawieramy w momencie, gdy rezerwują Państwo miejsce na kursie i wpłacają pierwszą ratę – wtedy na podany adres email przyjdzie wygenerowane potwierdzenie zawarcia umowy na odległość, która na pierwszej stronie zawiera dane dotyczące realizacji konkretnego kursu (Państwa dane, miejsce, czas kursu, formę płatności) oraz pod spodem regulamin. Przy zawieraniu umowy na odległość przysługuje Państwu prawo do odstąpienia od niej w terminie 14 dni z pełnym zwrotem zaliczki. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy do rozpoczęcia zajęć pozostało mniej niż 7 dni.

  Co jeżeli nie możemy być na zajęciach?

  W miarę możliwości staramy się zapewnić grupy, w których mogą Państwo odrobić zajęcia. Im wcześniej będziemy wiedzieć, że nie mogą być Państwo na zajęciach (np. w związku z wyjazdem czy chorobą), tym więcej możliwości odrobienia danego spotkania będziemy mogli zaproponować.

  Jak wygląda rezygnacja z zajęć?

  Jeżeli podczas zajęć stwierdzicie Państwo, że jednak kurs nie odpowiada dziecku lub z innych przyczyn nie możecie w nim uczestniczyć, można z niego zrezygnować i rozwiązać umowę. Zgodnie z naszym regulaminem, należy to zrobić pisemnie. Umowa ma miesięczny okres wypowiedzenia. Do tego czasu dziecko może chodzić na zajęcia, a Państwo są zobowiązani do zapłaty za zajęcia przypadające w tym terminie.
   

  Co zapewniamy?

  26 lekcji po 90 minut

  Każdy poziom to cykl 26 lekcji x 90 min. Wszystkie lekcje realizowane są w niepowtarzalnym systemie projektowym. To projekty ze świata inżynierii, nauki, energii odnawialnej i kosmosu. Wszystko realizowane w praktyce i z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych narzędzi STEAM. 

  Zestaw dla każdego

  Tutaj każde dziecko pracuje indywidualnie. Każdy posiada swoje stanowisko składające się z zestawu i laptopa. Stawiamy na komfort nauki.